Sprawdź, co jeszcze możemy dla ciebie zrobić

Nasza specjalizacja to profesjonalne nagrywanie z powietrza przy użyciu dronów oraz realizacja wyjątkowych prezentacji za pomocą technologii Virtual Reality. Jednakże to nie wszystko co możemy jeszcze dla ciebie zrobić.

Projektowanie

Projektujemy według najnowszych
trendów spójne kampanie
brandingowe.

Button Text

Druk

Mamy swoją drukarnie, gdzie
drukujemy na najlepszych maszynach.
Stawiamy na jakość !

Button Text

Kapmanie online

Robimy analizy na podstawie, których
przygotowujemy skuteczną
kampanie online .

Button Text
Overlapping Text and Image DIVI Layout

Wykonujemy :

Idziemy z duchem czasu, dlatego też oferujemy innowacyjne rozwiązania, dzięki, którym wyróżnisz się na tle konkurencji. W dzisiejszych dynamicznych czasach, innowacja jest wpisana w kod DNA każdego dobrze prosperującego przedsiębiorstwa.

Projekty Virtual Reality

Nasz zespół to nie tylko piloci dronów i programiści ale ludzie, którzy są w stanie zrealizować nawet najbardziej wymagające projekty Virtual Reality. Jesteśmy w stanie stworzyć dla ciebie prezentacje produktów, filmy Vritual Reality, Virtual tour po hotelach i apratamentach i wiele więcej.

Druk wielkoformatowy

Materiały drukowane są bardzo często wykorzystywane przez firmy z różnych branż. Oprócz tego, że możemy dla ciebie przygotować unikatowy projekt graficzny, który sprawi, że będziesz odbierany jako firma profesjonalna i godna zaufania to możemy również zadbać o wydruk w wysokiej jakości. Ty określasz parametry i ilość my dokładamy wszelkich starań aby wydrókowane materiały zachwycały swym wyglądem i jakością.

Responsywne strony Internetowe

Żyjemy w czasach, w których trudno nam sobie wyobrazić dzień bez smartfona. Wychodząc na przeciw wymaganiom rynku i naszych klientów oferujemy kompleksową realizację stron responsywnych stron Internetowych, których rozdzielczość dostosuje się do każdego urządzenia z którego jest przeglądana. Smartfon, tablet, laptop czy 27 calowy monitor komputera stacjonarnego, to bez znaczenia. Realizowane przez nas strony dostosowują swój układ i rozdzielczość do ekranu urządzenia z którego korzystasz. Dzięki czemu klient,

który w pośpiechu będzie przeglądał twoją stronę za pomocą smartfona szybko odnajdzie potrzebne mu informacje.

Kampanie marketingowe w Internecie

W dzisiejszych czasach najlepszym miejscem do zdobycia klienta jest Internet, który pozwala nam dotrzeć z naszą reklamą do określonej grupy docelowej, dzięki czemu nie marnujemy naszych pieniędzy na dotarcie do ludzi, którzy nie są zainteresowani naszymi usługami bądź produktami. Potrafimy dotrzeć do twoich potencjalnych klientów w Internecie i zainteresować ich twoją ofertą. Opisz nam swój biznes a my doradzimy jakie rozwiązanie będzie dla ciebie najlepsze.